Příští zápas

FK Středokluky vs TJ Sokol Jeneč A

Datum a čas konání: 27.10.2024 14:30

TJ Hostivice – FK Středokluky 2:0

Po delší době jsme hráli taky venku. V neděli v Hostivicích. Co se týká venkovních zápasů, je to určitě ten zápas, na který se těšíte nejméně. Debilní obrovský hřiště, s něčím, co bylo kdysi atletická dráha. Takže má opticky asi kilometr. Hodně diváků, většinou nepřátelských. Do toho nad míru agresivní soupeř a rozhodčí, který na až zákeřný způsob hry přistoupí. Ještě jsme přijeli bez Hornyho a Hofyho. Prostě se s bodama moc počítat nedalo. Kromě toho domácí hráli taky dobře, byli lepší a zaslouženě nakonec vyhráli. V první půli jsme se převážně bránili. Naši bojovali, vzadu jsme se rychlostně domácím vyrovnali, ale už chyběli síly na nějaké útočení. Ale dlouho jsme odolávali. Plichtič chytal spolehlivě, Fanda na stoperu výbornej. Před ním toho spoustu oběhal Vojta s Vencou. I Pospa napravo odolával, ale hlavně Marián vlevo toho ubránil fakt hodně. A když se moc nedařilo krajním záložníkům, tak zůstal Slávek na hrotu dost odřízlej. Když už to vypadalo, že poločas uhrajem s nulou, nějak se to ve vápně blbě odrazilo a gól do šatny jsme nakonec dostali. Škoda. Druhá půle byla podobná, i když domácí přece jenom polevili a hra se celkem vyrovnala. Ale do pořádné šance jsme se ani ve druhé půli nedostali. Po hodině hry Plichtič vychytal v nájezdu domácího kapitána, který ho pak nepochopitelně surově dohrál. Překvapivě dostal jen žlutou a bylo zaděláno na další problém. Přišel. Ještě před tím domácí po pěkné akci potvrdili výsledek a pár minut před koncem po slovní výměně opět domácí kapitán nesmyslně silně udeřil hlavou Plichtiče, který jel po zápase do nemocnice se slabým otřesem mozku. Tak jsme 2-0 prohráli. Jak jsem psal, domácí jsou na svém hřišti téměř neporazitelní. No nic, věřím, že za týden vyhrajeme doma a udržíme se ve špičce.

Sestava: Plichta-7, Pospíšil-6, Černý-7, Smějsík-7, Fedyshyn-7, Březina-5, Štěpánek-7, Plachý-5, Turmys-4, Varyš-6, Katolický-6.

Střídal: Škarda, Picka, Zelenka.