FK Středokluky vs TJ Sokol Jeneč A

Datum a čas konání: 27.10.2024 14:30

FK Středokluky – FK Rudná 4:2

FK Středokluky – FK Rudná  4:2

V neděli přijela Rudná. Bylo to supr odpoledne. Bylo nádherně, přípravka odehrála předzápas a slušná návštěva viděla parádní mistrák s výborným soupeřem. A začalo se zostra. V páté minutě šli hosté sami na bránu, Michal parádně tutovku chytil a hned z nákopu se za obranu dostal Marián, jeho pokus brankář vyrazil, ale Roman doklepl do prázdné. Nedáš - dostaneš, no. A za chvilku Hofy rozjel akci, kterou suverénně zakončil Slávek.2-0 po osmi minutách bylo dost dobrý. V první půli už gól nepadl. Ale šance byly na obou stranách. Naší největší měl Pospa, po samostatné akci mu střela nesedla. Škoda,gól by si zasloužil. Hosté měli mírnou převahu, ale co prošlo přes dobrou obranu, pochytal Michal. Druhá půle byla ještě lepší. Všichni hráli dobře, ale Hofy se Slávkem byli skvělí. Slávek mohl dvakrát zvýšit, ale napřed břevno a pak výborný zákrok brankáře byl proti. Na zasloužených 3-0 dal po parádnim centru Andreje Hofy. Hlavou! Krásnej gól. Tak v sedmdesátý 3-0 a nebylo co řešit. Jsme si mysleli. Vydrželo to jen chvilku. Hosté po závaru snížili a ještě ucítili šanci. A taky jo, za pár minut to bylo už jen o gól. Špatně jsme se domluvili při rohu a Picošovi nezbylo nic jiného, než si dát vlastňáka. Jinde nebylo místo. Tak 3-2,deset minut do konce, na drama zaděláno. Naštěstí nám vyšel brejk, Kubina vyslal Slávka, tomu nedělalo problém všem utéct a zastavili ho až ve vápně faulem. Jasnou penaltu v klidu proměnil Hofy. Ještě mohl zvýšit Kubina, ale brankář hostů vytáhl další parádní zákrok. Tak jsme 4-2 vyhráli, hostům jsme dali jen trochu čuchnout, aby bylo v závěru o co hrát. Hráli jsme fakt dobře, podzimní výkony i výsledky v nás probouzejí nezřízený optimismus. Tak jen tak dál.

Sestava: Plichta - 8 , Pospíšil - 8, Hornof - 8, Škarda - 7, Smějsík - 8, Plachý - 7, Varyš - 6, Hofman – 9, Fedyshyn - 8, Turmys - 6, Katolický - 9.

Střídal: Štěpánek, Picka, Kubát.