Příští zápas

FK Středokluky vs FK Rudná

Datum a čas konání: 8.9.2024 17:00

Turnajové vítězství v Kněževsi

V sobotu jsme hráli turnaj v Kněževsi. Jezdíme tam každý rok, je to tam prima a většinou vyhrajem. V semifinále jsme porazili Lysolaje. Nebylo to lehký. Hráli jsme s nima v zimě přátelák, to nestálo za nic, byli fakt starý a špatný. Teď přivezli daleko mladší mužstvo a bylo to znát. V první půli byli trochu lepší, ale Michal chytal spolehlivě.  Zápas rozhodl Jirka. Napřed byl asi devětkrát v ofsajdu, ale pak dal po Bahnově přihrávce gól do šatny. A ve druhé zvýšil parádní střelou. Soupeř už se na nic nezmohl a my přidali třetí. Kluci sorry, nevím, kdo ho dal. Domací ve druhém semifinále porazili Suchdol, tak se hrálo tradiční finále Kněževes-Středokluky. Domácí byli favorité, ale tentokrát jsme byli jasně lepší. Zápas dvěma góly rozhodl Slávek, jeden přidal Luky a o půli to bylo 3-0. Druhá se už jen dohrávala. Ale zase si domácí stoper Popelář neodpustil zákeřné zákroky. Na jaře dost možná ukončil kariéru Davidovi, teď si vybral Hofyho. Možná by se nad sebou měl zamyslet, hrál u nás, my se k němu chovali vždycky fér. Tak jsme turnaj zaslouženě bez obdržené branky vyhráli a šli to oslavit. Kněževákům a hlavně Kubovi Šebestovi děkujem za pozvání. Celý den byl v přátelské atmosféře a moc prima. Stejně jako super after party. Manželky druhý den už tak nadšený nebyly.

Turnaj odehráli: Plichta, Mikšovský, Hornof, Smějsík, Kohout, Vaňha, Černý, Hofman, Katolický, Kubát, Pulchart, Krejčí, Koutský, Kopejtko.