FK Středokluky A vs TJ Sokol Jeneč A

Datum a čas konání: 25.5.2024 17:00

FK Horoměřice – FK Středokluky A 3:1

FK Horoměřice – FK Středokluky A   3:1

Áčko čekal v neděli nelehký úkol pokusit se překvapit na hřišti vedoucích Horoměřic. Ale domácí byli nad naše síly. Hráli pěkně, my se věnovali hlavně bránění. To nám celkem šlo. Do sestavy se konečně vrátil Horny s Fandou, ale už v první půli odstoupil nedoléčený David. A za chvilku se zranil Pulchy. Ten ještě před tím neproměnil naší jedinou šanci, kdy v těžké pozici zblízka přestřelil. Domácí přitápěli a nakonec jeden gól v první půli dali. Druhá půle ale byla podobná. Dopředu jsme se moc nedostali. Fakt na hovno je, že se zranil ještě Andrej. Když pak domácí zvýšili, naše naděje klesly k nule. Radost nám udělala jedna povedená akce, Peťas vyslal Kubu, ten si obhodil beka a parádní ranou snížil. Gól krásnej, ale domácí drama nepřipustili. Za chvilku se kolem Vráti obtočil útočník a to pak končí penaltou. Z té definitivně rozhodli a zápas se v poklidu dohrál.T ak jsme 3-1 prohráli, proti fakt dobrému soupeři to žádná ostuda nebyla. Body holt musíme uhrát jindy. Snad to nějak dáme dohromady.

Sestava: Střihavka-5, Pulchart, Hornof-6, Černý-6, Kohout P.-5, Smějsík-5, Varyš-5, Špírek-5, Štěpánek-6, Kohout D., Březina-5.

Střídal: Mikšovský, Vaňha, Picka, Vilím