FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

SK Třebotov – FK Středokluky A 2:2

SK Třebotov – FK Středokluky A   2:2

V sobotu hrálo áčko v Třebotově. Tam to stojí vždycky za prd. Taková šeredná, ponurá vesnice, kde je pokaždé počasí úplně na hovno. Tentokrát byla fakt kosa. Naštěstí aspoň přestalo pršet. Ale bylo supr, že přijeli tři rozhodčí i delegát, vzhledem k podzimním událostem se tak předešlo možným excesům. Ale v tomto směru byl zápas bez problémů. Domácí na nás v první půli  vlítli a docela nás zaskočili. Jsou poslední, s pěti body v podstatě jistý sestupující, ale tak to úplně nevypadalo. Hráli dobře, jednoduše. Nám se teda jako vůbec nedařilo. Šance měli domácí hned od začátku. Taky šli brzy do vedení. Nepokryli jsme roh. Přesto jsme vyrovnali. Venca vyslal Kubu do brejku a ten střelou z vápna vyrovnal. Z naší strany to bylo v první půli všechno. Ne tak ze strany domácích. Ti si vzali za chvilku vedení zpět a že jsme o půli prohrávali jen 2-1 byla zásluha výborného výkonu Honzy v bráně. Kromě jiného lapil tři jasný tutovky. Jen díky němu jsme zůstali v zápase. V kabině byla trochu bouřka, kromě trenéra měl důraznější proslov i Andrej a evidentně to pomohlo. Druhá půle byla v naší režii. Měli jsme tlak i šance. Lukyho i Jardu vychytal brankář, pak konečně vyrovnal Slávek po přihrávce od Kuby. Vypadalo to na obrat. Zvedli se všichni, ale mužstvo vyburcoval bojovností hlavně Andrej s Vencou. Dvacet minut před koncem ale Vráťa bojovnost trochu přehnal, za ostřejší skluz dostal druhou žlutou a dohrávali jsme o deseti. To zas nakoplo domácí a do konce jsme už jen bránili. Něco zas pochytal Honzik, ale moc toho nebylo. Už se hrálo málo. Vedle hřiště je totiž parkoviště a za nim les. A protože se hrálo hodně vlevo, tak se Peťas nerozpakoval a nakopal tam všechny balóny. Rozbil asi tři okénka u aut a zbytek balónů budou ještě v létě nacházet houbaři. Ale jó, bod je dobrej. I vzhledem k stále četnějším absencím. Druhá půle byla slušná.

Sestava: Střihavka-9, Smějsík-5, Vaňha-5, Plachý-5, Kohout P.-5, Varyš-7, Katolický-6, Pulchart-5, Mikšovský-5, Štěpánek-7, Březina-7. Střídal Čech.