FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

FK Středokluky A – TJ Hostivice 2:3

FK Středokluky A – TJ Hostivice   2:3

V sobotu přijely Hostivice. Jsou první, chtějí postoupit, takže byly určitě v roli favorita. Naše áčko ale vstoupilo do jara vítězně a ani teď jsme prohrát nechtěli. Začátek jsme úplně nechytli a prvních deset minut nestálo za nic. Hosté toho využili a šli po naší chybě do vedení. Pak se ale obraz hry úplně obrátil a až do poločasu jsme byli jasně lepší my. Takhle povedený poločas proti silnému soupeři jsem neviděl ani nepamatuju. Všichni hráli dobře, ale nejlepší hráč na hřišti, David,otočil skóre. První gól mu připravil Hofy parádní samostatnou akcí,  druhý Andrej, když nevypustil téměř ztracený míč. Hosté se už nedostali vůbec k ničemu,t ak jsme o půli 2-1 vedli a vypadalo to fakt dobře. I začátek druhé byl nadějný. Gól měl na hlavě Slávek, nedal. Pak se to posralo. Hofy se u malého vápna dostával do zakončení, kde ho sestřelil brankář hostí. A to tak, že musel do nemocnice s utrženým ramenem. Jasnou penaltu rozhodčí nepískl. Běžný souboj to opravdu nebyl. Hlavně, že má starost, aby někdo náhodou neřekl něco sprostého. Hofy nám bude dlouho chybět, pro nás je to těžko nahraditelná ztráta. Zbytek zápasu už jsme byli pod tlakem. Ještě Slávek dvakrát vybojoval míč, uháněl sám k bráně, ale nevyřešil situace ideálně. Na druhé straně jsme přežili pár závarů, jeden nám zázračně  zachránila tyčka. Gól jsme nakonec dostali. A za chvilku další. Pokaždé jsme neubránili centr ze strany. Ještě jsme se vzchopili a těsně před koncem jsme po nepřehledné situaci měli možnost zahrávat penaltu. Nevim, zákrok jsem na dálku neviděl, možná rozhodčí i kompenzoval ten faul na Hofyho. Na to ale prdim, měl písknout tu první. No nic, penaltu šel kopat Venca, byl pokopanej, taky určitě vynervenej, tak brankářovi  nedalo moc práce jí chytit. To se prostě stane, i Ronaldo občas nedal. I mě se to párkrát povedlo. Petr stačil ještě vystřelit, ale těsně nad. Pak byl konec. Po parádní první půli jsme si prohrát nezasloužili. Asi jsme štěstí vybrali minule.

Sestava: Střihavka - 6, Smějsík - 6, Hornof - 7, Černý - 7, Kohout P. - 6, Kohout D. - 8, Hofman - 8, Katolický - 6, Varyš - 7, Březina - 7, Štěpánek - 6. Střídal Plachý.