17.12.2017 10:48

Areál

Správce areálu:  Jan Kozel

Areál hřiště FK Středokluky se rozkládá v centrální části vesnice. Skládá se z fotbalového hřiště, kabin, klubovny a dětského hřiště. Mimo fotbalových aktivit se v areálu pořádají další sportovní i kulturní akce (dětský den, drakiáda, Středomácký běh apod.)

Během fotbalových utkání a i během některých kulturních akcí je v prostorách klubovny zřízeno občerstvení, které v současné době provozuje p. Pavel Krejsar. Lze si zde vybrat z nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů, nějakých těch sladkostí na zub a na místě uzených klobás.

MOŽNOST PRONÁJMU

Existuje možnost pronájmu areálu a s ním spojenou možnost ubytování v prostorách zdejší SIS. V případě zájmu, je možné kontakovat přímo některého ze zástupců klubu či zaslat e-mail. Kontakty lze nalézt ZDE.