FK Středokluky A vs TJ Sokol Čísovice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

Přípravné zápasy FK Středokluky A

FK Středokluky A - Sportovní klub Šestajovice  1:2

Krátce k prvním přátelákům v letošním roce. První zápas se hrál minulou sobotu za stálého deště v Podolí. Soupeř přijel z východu Prahy z Šestajovic. V první půli se hrálo bez šancí, gól jsme dostali z penalty a prohrávali jsme. Druhá půle byla zajímavější. Soupeř zvýšil, pak jsme začli i my hrát dopředu. Do dvou šancí se dostal Hofy, pak Péťa Kohout z voleje snížil. Soupeři věděli, že má čerstvě narozenou dcerku, tak střelu, která letěla asi minutu, brankář jen kontroloval. Aby mu udělali radost. A to bylo vše.

Sestava: Střihavka, Kozel, Pulchart, Hornof, Černý, oba Kohouti, Svojsík, Varyš, Hofman, Hotovec, Štěpánek, Vaňha, Kutting.

V sestavě byli čtyři posily, tak vítejte v mužstvu. stejně tak jsme Zdeňkem Štěpánkem posílili trenérský post. Věřím, že se všem bude u nás líbit.

FK Středokluky A - TJ Sokol Statenice   4:0

Druhý zápas se hrál v neděli na Aritmě se Statenicemi. Měli jsme trochu problémy se sestavou, tak mužstvo posílili hráči béčka. Statenice dost omladili, tak byla první půle vyrovnaná, ale šance jsme měli jen my. David ani Venca Štěpánek ale samostatný únik neproměnil. Góly padaly ve druhé. Vencův centr si před Davidem raději srazil do brány vlastní hráč a pak už jsme hráli jen my. Gólově se prosadil Slávek a dvakrát Venca Štěpánek. Tom ještě trefil hlavou břevno a parádní akce hráčů béčka gólem taky bohužel neskončila. Tak jsme 4-0 vyhráli.

Sestava: Střihavka, Svojsík, Varyš, Hornof, Pulchart, oba Kohouti, Katolický, Kopejtko, Doležal, Štěpánek, Hotovec, Vilím.