Příští zápas

FK Středokluky A vs TJ Sokol Jeneč A

Datum a čas konání: 25.5.2024 17:00

FK Středokluky B - TJ Sokol Úhonice 1:2

Béčko hrálo v neděli doma. Přijely Úhonice. Chtěli jsme navázat na sobotní výhru áčka a užít si šestibodový víkend. No, to nevyšlo. Soupeř určitě byl k poražení, ale podzim nám prostě nevychází. První půli jsme nehráli vůbec špatně. Sice jsme prohrávali, ale brzy jsme vyrovnali. Po pěkné akci Toma s Fandou zakončil Jindra samostatný nájezd gólem. Za chvilku mohl své střelecké konto zvýšit. Po rohovém kopu byl Pavlik při pokusu o zakončení sražen a Jindra si postavil balon na značku pokutového kopu. Nevím, možná se v noci díval na finále mistrovství světa v rugby. Za podobně zahraný kop tam získají dva nebo tři body. Netuším, jak to přesně počítaj. My teda za to, že branku asi o deset metrů překopl, nedostali nic. Před půlí šel sám na brankáře David, ale skóre se nic nezměnilo. Druhá půle byla stála za prd. Hosté jen bránili, jednou se dostali před vápno a z trestňáku dali gól. Šance jsme teda měli. No, když neproměníme asi šest nájezdů, nemůžeme vyhrát. Ke konci to už byla spíš křeč. Tak jsme poněkolikáté 2-1 prohráli, je to fakt k vzteku.

Sestava: Nepokoj, oba Kuttingové, oba Kohouti, Špírek, Černý, Moulis, Vilím, Kubát, Kopejtko, Koutský, Hofman, Krejčí.